• ПРЕДСТАВЛЯЕМ СИСТЕМУ WHITESTAR Signature с флюидикой FUSION

    Система WHITESTAR Signature — это больше чем самая последняя фако-технология — это абсолютно новая хирургическая платформа. Она представляет прорыв в технологии безопасного и легкого удаления хрусталика, до сих пор, не доступной катарактальным хирургам.


  • Настоящая персонализированная система лазерной коррекции зрения

    Превосходный послеоперационный результат, которому вы можете доверять. Технология CustomVue - это будущее лазерной коррекции зрения. Широкий выбор программ лечения и коррекции на основе анализа волнового фронта. Результаты превышающие 20/20. Абсолютное доверие у удовлетворенность пациентов.


  • Лидер в инновационных технологиях

    Создание роговичного лоскута с высочайшей точностью. Две инновационные платформы - инновационная платформа iFS и проверенная временем технология FS. Абсолютная безопасность процедуры и высокая скорость - значительно улучшают ваш хирургический опыт. Расширенное клиническое применение.

Фемтосекундний лазер IntraLase iFS компанії Abbott Medical Optics (США)

Перший у світі фемтосекундний лазер п'ятого покоління від компанії, що відкрила в 2002 році їх офтальмологічне застосування.

Єдиний фемтосекундний лазер, який надає можливість проведення унікально широкого спектра операцій.

iFS лазер забезпечує хірургам більший контроль для максимальної відповідності необхідним вимогам - надаючи незамінний інструмент для LASIK, кератопластики та інших процедур.

 

У порівнянні з лазером попереднього покоління IntraLase FS, в новій системі iFS:

Важливим доповненням є наявність другого екрану, що полегшує роботу хірурга.

 

Розширено можливість кастомізації параметрів флепу:

 

Єдиний у світі фемтосекундний лазер, що дозволяє плавно змінювати параметри лоскуту рогівки. Надзвичайно широкі діапазони варіації діаметрів і товщини шарів, кутів врізу і потужності лазерних імпульсів дають лікарю можливість створювати лоскути за формою і якістю поверхонь ідеальними для кожного конкретного пацієнта.

Плавне регулювання енергії імпульсу для різних граней лоскуту дозволяє хірургові домогтися ідеальних оптичних характеристик поверхні в оптичній зоні і шорсткої поверхні на бічних сторонах для швидкого з'єднання рогівки.

Лазер IntraLase iFS входить в унікальний комплекс рефракційного обладнання iLASIK, розроблений компанією Abbott Medical Optics для NASA. Цей комплекс являє собою повністю обладнану операційну з найширшим спектром проведених операцій, від ексимерлазерної корекції зору з можливістю лікування пресбіопії, до кератопластики.

 

У комплекс iLASIK входять ексимерлазерна система VISX Star S4IR, аберометр WaveScan та фемтосекундний лазер IntraLase iFS.

 

Продажа квартиры


ВИРОБНИКИ
ABiaver VisitecCompactTecnisSciCan
2019.ТОВ "ДП "Техномед Україна"
Київ, Орловська 8/1, 3й поверх
Work.ua — наш партнер


Всі права на інформацію належать ТОВ "ДП "Техномед Україна".
Використання інформації можливо виключно з письмового дозволу власника та з посиланням на дане джерело.