Обладнання
і витратні
матеріали для
офтальмології


  • ПРЕДСТАВЛЯЕМ СИСТЕМУ WHITESTAR Signature с флюидикой FUSION

    Система WHITESTAR Signature — это больше чем самая последняя фако-технология — это абсолютно новая хирургическая платформа. Она представляет прорыв в технологии безопасного и легкого удаления хрусталика, до сих пор, не доступной катарактальным хирургам.


  • Настоящая персонализированная система лазерной коррекции зрения

    Превосходный послеоперационный результат, которому вы можете доверять. Технология CustomVue - это будущее лазерной коррекции зрения. Широкий выбор программ лечения и коррекции на основе анализа волнового фронта. Результаты превышающие 20/20. Абсолютное доверие у удовлетворенность пациентов.


  • Лидер в инновационных технологиях

    Создание роговичного лоскута с высочайшей точностью. Две инновационные платформы - инновационная платформа iFS и проверенная временем технология FS. Абсолютная безопасность процедуры и высокая скорость - значительно улучшают ваш хирургический опыт. Расширенное клиническое применение.

Ексімерний лазер VISX STAR S4 IR компанії Abbott Medical Optics (США)

 

 

Ексімерний лазер VISX STAR S4IR™ - ідеальний інструмент для корекції зору максимально широкому колу пацієнтів. Унікальні технології VSS Refractive™ (зміни діаметра лазерного променя) і VRR (змінна частота імпульсів), спеціально розроблені компанією Abbott, значно знижують ефекти теплового впливу на рогівку, що дозволяє проводити операцію швидко і ефективно, зберігаючи високий рівень безпеки для пацієнта.

 

Особливості системи:

•    Технологія Iris Registration (IR)

•    Оптимізація часу впливу і мінімізація теплових ефектів, дозволяє зберегти більшу кількість тканини

•    Тривалість абляції з урахуванням даних хвильового фронту практично не перевершує тривалість операції за стандартною методикою

•    Немає необхідності використовувати препарати, що розширюють зіницю

•    Дозволяє досягти максимального потоку пацієнтів завдяки легкості в експлуатації та вивіреної ергономіці

•    ActiveTrak™ 3 -D - стеження за оком пацієнта по трьох осях (XYZ ) дозволяє зробити лікування точним

 

Abbott пропонує першу в світі схвалену FDA технологію стеження за оком з використанням малюнка райдужної оболонки ока, безконтактний метод реєстрації та узгодження, необхідний при проведенні процедури Advanced CustomVue. Технологія Iris Registration (IR), дозволяє коректно центрувати та суміщати карту лікування та рогівку пацієнта, незалежно від зміщення центру зіниці, а також - компенсувати циклоторсійні рухи ока, що підвищує точність проведення операції.

 

Особливості системи Iris Registration:

•    Зниження впливу зсуву центру мас зіниці

•    Компенсація циклоторсійного руху

•    Усунення витрат часу на проведення маркування вручну

•    Узгодження всіх процедур кастомізованої лазерної корекції зору

•    Використання декількох орієнтирів для кожної райдужної оболонки

Для досягнення оптимальних результатів необхідний максимально точний вплив лазера. Завдяки ідеальному накладенню карти хвильового фронту на рогівку пацієнта під час процедури CustomVue, забезпеченому дією системи Iris Registration, лікар може бути впевнений, що лазер буде впливати на рогівку саме в тих точках, де це необхідно.

 

Під час операції система Iris Registration:

•    На основі передопераційних даних, під час операції знаходить характерні точки на райдужній оболонці ока і, орієнтуючись на них, повертає мапу хвильового фронту

•    Вибирає орієнтири для точного накладання карти аберацій

•    Застосовує безліч складних алгоритмів для пошуку потрібної кількості орієнтирів для кожного малюнка райдужки

•    На основі виявлених орієнтирів, виконує обертання карти аберацій і коригує алгоритм лікування з урахуванням зміни положення карти

•    Автоматично перевіряє відповідність знайдених орієнтирів заданим, щоб уникнути врахування помилкових орієнтирів

 

Технології VSS і VRR : Швидкість і безпека.

Особливості ексімерного лазера VISX STAR S4 IR™ - технології VSS Refractive™ (зміни діаметра лазерного променя) і VRR™ (алгоритм зміни частоти проходження імпульсів). Технологія VSS Refractive™ варіює діаметр плями абляції від 0.65 мм до 6.5 мм, тоді як VRR™ здатний змінювати період повторення лазерних імпульсів у межах від 6 до 20 Гц. Завдяки плавній зміні розміру та розташуванню плями абляції, ексимерний лазер VISX STAR S4 IR™ забезпечує найвищу швидкість абляції, не нехтуючи при цьому її точністю. В результаті роботи даних технологій значно знижуються теплові ефекти в рогівці, що дозволяє збільшити максимальну безпечну для рогівки швидкість проведення операції.

Система слідкування за оком ActiveTrak ™ 3-D

 

Система слідкування за оком ActiveTrak ™ 3-D з автоматичним пошуком і захопленням центру, схвалена FDA першою, серед всіх систем подібного типу, що відстежують рухи по осях X, Y і Z. ActiveTrak ™ 3-D полегшує точне виконання процедури Advanced CustomVue™.

Головна перевага лазера VISX Star S4 IR

VISX Star S4 IR дозволяє проводити ексімер-лазерну корекцію зору пацієнтам з ускладненими формами короткозорості, далекозорості, астигматизму і абераціями (спотворення) більш високих порядків.

 

VISX Star S4 IR - єдиний лазер, що працює з використанням семипроміневої системи сканування. Комплексний підхід, реалізований в лазерній установці VISX Star S4 IR, дозволяє не тільки гарантувати максимально згладжену поверхню рогівки, сформовану в процесі ексімер-лазерній корекції, але і відстежувати незначні рухи ока пацієнта в ході операції і максимально компенсувати складені спотворення оптичних структур ока.

Аберометричний комплекс Wave - scan iDesign

що входить до складу лазерної установки VISX Star S4 IR, дає можливість визначити ступінь більш складних порушень зору, ніж вже відомі - короткозорість, далекозорість та астигматизм.

 

Доопераційне сканування ока аналізатором хвильового фронту Wave Scan дозволяє виміряти сукупні спотворення всіх оптичних середовищ ока (враховуються оптичні параметри рогівки, передньої камери ока, кришталика, склоподібного тіла), визначити сукупну рефракційну помилку ока, виявити всі наявні оптичні спотворення (аберації), як нижчих, так і вищих порядків, і розробити індивідуальну програму корекції - CustomVue таким чином, щоб максимально компенсувати їх під час ексимер-лазерній корекції зору для отримання найкращого результату.

Після проведення обстеження на аберометричному аналізаторі Wave Scan iDesign складається індивідуальна карта оптичних спотворень ока пацієнта - Acuity Map.

Саме вона дозволяє моделювати нову поверхню рогівки таким чином, щоб отримувати відмінний результат навіть у найскладніших випадках.

 

На сьогодні ексімерний лазер VISX Star S4 IR має схвалення FDA на такі процедури:

 

Процедура Аномалії рефракції

PRK

Міопія з / без астигматизму

Гіперметропія с / без астигматизму

LASIK

Міопія з / без астигматизму

Гіперметропія с / без астигматизму

Змішаний астигматизм

Персоналізована —

CustomVue

(за даними

аберометра Wave Scan)

Міопія з / без астигматизму

Гіперметропія с / без астигматизму

Змішаний астигматизм

 

Показання

Міопія

до -15.0 Дптр

Гіперметропія

до +8.0 Дптр

Астигматизм (у тому числі складний)

до 6.0 Дптр

 

Продажа квартиры


ВИРОБНИКИ
CompactASciCanBiaver VisitecTecnis
2022.ТОВ "ДП "Техномед Україна"
Київ, Орловська 8/1, 3й поверх
Work.ua — наш партнер
УКРАЇНСЬКИЙ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ ПОРТАЛ | ДОСТОВІРНО ПРО ОЧІ ТА ЗІР


Всі права на інформацію належать ТОВ "ДП "Техномед Україна".
Використання інформації можливо виключно з письмового дозволу власника та з посиланням на дане джерело.